Фудбалери Војводине елиминисани из квалификација за Лигу конференције

Фудбалери Војводине елиминисани су вечерас у трећем колу квалификација за Лигу конференције, пошто су после пенала поражени од Марибора резултатом 2:4.

После 120. минута игре било је 1:0 за Војводину, док је у првом мечу у Марибору било 2:1 за клуб из Словеније.

Војводина је повела у 26. минуту, из слободног ударца центрирао је Кејлеб Зади Сери, Ђорђе Црномарковић је дао гол главом са петерца, који је после ВАР провере на крају признат.

Голове из пенала за Марибор дали су Мбина, Ел Арби Судани, Јан Репас и Блаж Врховец.

Пенале за Војводину погодили су Његош Петровић, Вукан Савићевић, Лазар Николић, док су непрецизни били Лазар Николић и Михаило Ивановић.

Марибор ће у плеј-офу Лиге конференције играти против Ђургардена, који је у двомечу поразио Илвес.

Kazahstanska teniserka Julija Putinceva pobedila Koko Gof na turniru u Sinsinatiju