Фудбалери ТСЦ-а победили Вождовац, реми ИМТ-а и Железничара

Фудбалери ТСЦ-а победили су код куће Вождовац резултатом 2:0, док су ИМТ и Железничар ремизирали 1:1 у мечевима 27. кола Суперлиге Србије.

ТСЦ је отпор Вождовца сломио у финишу првог полувремена, за само три минута клуб из Бачке Тополе је постигао два гола.

У 41. минуту стрелац је био Милош Вулић на асистенцију имењака Пантовића, а у 44. је гол дао Александар Ћирковић после додавања Саше Јовановића.

Домаћин је окончао меч са десеторицом, пошто је у 84. минуту искључен Милан радин због другог жутог картона.

Железничар је против ИМТ-а повео у 82. минуту, Лазар Романић је био асистент, а Александар Ђорђевић стрелац.

Бод је домаћину донео Александар Лутовац голом у 88. минуту, после додавања Зарије Ламбулића.

Некадашњем фудбалеру Партизана то је трећи гол у последња четири кола.

ТСЦ је трећи са 56 бодова, само пет мање од другопласираног Партизана, који има меч мање и у суботу дочекује Спартак.

Клуб из Бачке Тополе у наредном колу гостује Новом Пазару.

Вождовац је сад 11. са 30 бодова и све је даље од пласмана у плеј-оф, а у среду дочекује Партизан.

ИМТ је сад 13. са 28 бодова, а 23 бода има Железничар на 15. месту.

У среду ИМТ гостује Црвеној звезди, док ће Железничар у уторак дочекати Радник.