Почетна > Спорт > Фудбал
Фудбал

Фудбалери Партизана отпутовали у Словенију на припреме

Фудбалери Партизана отпутовали су данас у Словенију, где ће одрадити припреме за наредну сезону, саопштио је данас београдски клуб.
Фото: ФК Партизан

Тренер Партизана Саша Илић је у Словенију повео 26 играча: голмани – Марко Милошевић, Милош Крунић, Тарик Бањић; одбрана – Стефан Митровић, Милан Рогановић, Вукашин Ђурђевић, Абдулмалик Мохамед, Стефан Милић, Војин Маринковић, Матеја Милановић; везни ред – Вања Драгојевић, Огњен Угрешић, Демба Сек, Немања Трифуновић, Милан Вукотић, Милан Алексић, Алекс Зековић, Димитрије Јанковић, Матеја Нинић, Зоран Алиловић, Душан Јовановић, Самсон Нвулу, Ибрахим Зубаиру; напад – Ерик Којзек, Марко Лекић, Чака Траоре.

Рано јутрос, пре него што је температура у Србији постала неподношљива, експедиција Партизана је кренула пут Словеније, где ће Парни ваљак обавити централни део припрема пред наступајућу сезону”, наводи се на сајту Партизана.

“Црно-бели” ће на Мариборском Похорју боравити до 11. јула, а у том периоду ће одиграти пет контролних мечева против ЦСКА 1948 (29. јун), Алуминија (2. јул), Нефчија (6. јул), Локомотиве Загреб (10. јул) и Нафте 1903 (11. јул).

Партизан ће у првом колу Суперлиге Србије 18. јула гостовати Земуну.

Екипу из Београда крајем јула очекује наступ у другом колу квалификација за Лигу конференције против победника дуела Уна Страсен – Ла Фјорита.

Српска кошаркашица Анђела Дугалић постигла два поена за Вашингтон у WNBA лиги

Преузмите андроид апликацију.