Novi Sad Fudbal

Ekipa Mladost GAT izgubila od TSC-a iz Bačke Topole

Ekipa Mladost GAT izgubili su od fudbalera TSC-a iz Bačke Topole rezultatom 1:2 u meču 22. kola Super lige Srbije u Novom Sadu.

Početak je za domaćine bio bolji, pošto je Đorđe Denić već u 11. minutu doneo vođstvo Mladosti. Međutim, to je bila jedina pozitivna stavka u igri novosadskog tima.

Posle samo pet minuta skrivljen je penal u korist TSC-a koji u pogodak u 16. minutu pretvara Đakovac. Svega petnaest minuta kasnije Ratkov donosi prednost gostima, a kasnije će se ispostaviti i pobedu.

Ključan momenat meča odigrao se u 41. minutu kada je Mladost GAT zbog direktnog crvenog kartona ostala sa igračem manje, a isključen Hakman.

Nakon toga domaćin više nije mogao da parira ekipi poput TSC-a, tako da je doživeo novi poraz u prvenstvu Srbije.

Novosadski stadion na obali Dunava u kom se iz restorana može gledati fudbal (VIDEO)