Нови Сад Фудбал

Екипа Младост ГАТ изгубила од ТСЦ-а из Бачке Тополе

Екипа Младост ГАТ изгубили су од фудбалера ТСЦ-а из Бачке Тополе резултатом 1:2 у мечу 22. кола Супер лиге Србије у Новом Саду.

Почетак је за домаћине био бољи, пошто је Ђорђе Денић већ у 11. минуту донео вођство Младости. Међутим, то је била једина позитивна ставка у игри новосадског тима.

После само пет минута скривљен је пенал у корист ТСЦ-а који у погодак у 16. минуту претвара Ђаковац. Свега петнаест минута касније Ратков доноси предност гостима, а касније ће се испоставити и победу.

Кључан моменат меча одиграо се у 41. минуту када је Младост ГАТ због директног црвеног картона остала са играчем мање, а искључен Хакман.

Након тога домаћин више није могао да парира екипи попут ТСЦ-а, тако да је доживео нови пораз у првенству Србије.

Novosadski stadion na obali Dunava u kom se iz restorana može gledati fudbal (VIDEO)