Fudbaleri Čukaričkog posle preokreta savladali Radnički iz Kragujevca

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su danas ekipu Radničkog iz Kragujevca 3:2 (0:0) u okviru 21. kola Superlige Srbije.
fudbaleri

Golove za domaći tim postizali su Stefan Tomović u 65. minutu, Vladimir Lučić u 90. minutu i Marko Docić u 96. minutu. Golove za goste postigli su Da Silva Evandro u 72. minutu i Luka Zorić u 81. minutu.

Ranije danas Radnik je kao domaćin u Surdulici pobedio Mladost iz Lučana 1:0.

Jedini gol na meču postigao je Andrija Radulović u 89. minutu sa bele tačke. Ekipa iz Radnika je imala priliku da povede još u 41. minutu kada penal nije realizovao Milan Makarić.

Čukarički je trenutno treći na tabeli sa 41 bodom, dok ekipa iz Kragujevca zauzima osmo mesto sa 25 bodova.

Radnik je trenutno poslednji na tabeli sa 11 bodova, dok je klub iz Lučana na 14. mestu sa 18 osvojenih bodova.

U narednom kolu tim iz Surdulice gostuje ekipi Radničkog iz Niša, dok Mladost dočekuje fudbalere Vojvodine.