Фудбалери Чукаричког после преокрета савладали Раднички из Крагујевца

Фудбалери Чукаричког победили су данас екипу Радничког из Крагујевца 3:2 (0:0) у оквиру 21. кола Суперлиге Србије.
фудбалери

Голове за домаћи тим постизали су Стефан Томовић у 65. минуту, Владимир Лучић у 90. минуту и Марко Доцић у 96. минуту. Голове за госте постигли су Да Силва Евандро у 72. минуту и Лука Зорић у 81. минуту.

Раније данас Радник је као домаћин у Сурдулици победио Младост из Лучана 1:0.

Једини гол на мечу постигао је Андрија Радуловић у 89. минуту са беле тачке. Екипа из Радника је имала прилику да поведе још у 41. минуту када пенал није реализовао Милан Макарић.

Чукарички је тренутно трећи на табели са 41 бодом, док екипа из Крагујевца заузима осмо место са 25 бодова.

Радник је тренутно последњи на табели са 11 бодова, док је клуб из Лучана на 14. месту са 18 освојених бодова.

У наредном колу тим из Сурдулице гостује екипи Радничког из Ниша, док Младост дочекује фудбалере Војводине.