Фудбалери Црвене звезде губили 0:2 па одиграли нерешено против лучанске Младости

Фудбалери Црвене звезде одиграли су као домаћини нерешено против лучанске Младости 2:2 у мечу другог кола Суперлиге Србије.

У првом полувремену Црвена звезда је ређала шансе и није их користила, а Младост је постизала голове. Ибрахим Ндиаје је постигао први гол за госте у 19. минуту, а предност је дуплирао Никола Ћирковић.

У 68. минуту директан црвени картон добио је Урош Љубомирац. Нападач Младости је погибељно стартовао Хванга Ин-беома, па му је судија Милан Илић показао директан пут у свлачионицу.

Звезда је после серије неискоришћених прилика коначно искористила бројчану надмоћ и смањила на 1:2 у 85. минуту. Резервиста Лазар Јовановић је центрирао са леве стране, а гол је ударцем главом са седам метара постигао резервиста Бруно Дуарте. У 90+1. минуту Дуарте је био асистент Шерифу Ндиајеу за 2:2.

Седмоструки узастопни шампион Србије сад има четири бода из два кола, док је за Младост ово први бод после пораза од ОФК Београда.

У наредном колу Звезда гостује Текстилцу из Оџака у Бачкој Паланци. Младост ће следећег викенда у Ужицу дочекати Јединство.

Drugi dan za srpske sportiste na OI: Mikec „puca“ za zlato, košarkaši protiv SAD