Почетна > Спорт > Фудбал
Фудбал

Фудбалери Атлетико Мадрида изборили пласман у полуфинале шпанског Купа краља

Фудбалери Атлетико Мадрида пласирали су се у полуфинале шпанског Купа краља, пошто су у четвртфиналу у гостима победили Бетис резултатом 5:0.
Фото: Pixabay/phillipkofler

Стрелци за Атлетико били су Давид Ханцко у 12. минуту, Ђовани Симеоне у 30, Адемола Лукман у 37, Антоан Гризман у 62. и Тијаго Алмада у 83. минуту.

Пласман у полуфинале Купа краља раније су изборили још и Барселона, Атлетик Билбао и Реал Сосиједад.

Финале Купа Шпаније играће се у априлу у Севиљи, а трофеј брани Барселона.

Кошаркаши Фенербахчеа надиграли Париз у Евролиги

 

Преузмите андроид апликацију.

Ознаке