Dva gola Mitrovića u remiju Fulama sa Kristal palasom

Srpski fudbaler Aleksandar Mitrović postigao je oba gola za Fulam u remiju protiv Kristal Palasa 2:2 u 37. kolu engleske Premijer lige. Junajted je minimalnim rezultatom savladao Bormut, dok je Brentford u gostima iznenadio Totenhem 3:1.

Mitrović je po povratku na teren nakon suspenzije željan fudbala i to je potvrdio sa nova dva gola.

Uzbudljiv i ravnopravan derbi na „Krejven Ktidžu“ između Fulama i Kristal palasa koji je završen najrealnijim rezultatom.

U „malom londonskom derbiju“ 37. kola Premijer lige gosti su poveli pogotkom Edsona Eduarda u 34. minutu, uzvratio je Mitrović iz penala u 45+5,  a potom i glavom u 61. minutu za ukupno 14. gol u sezoni.

Bod Kristal Palasu doneo je Džoel Vard u 83. minutu.

Totenhem pao protiv Brentforda na svom terenu

Fudbaleri Brentforda priredili su veliko iznenađenje jer su nakon preokreta u gostima pobedili ekipu Totenhema sa 3:1.

Totenhem je poveo već u osmom minutu pogotkom Harija Kejna, ali je gostujući tim u drugom poluvremenu preokrenuo rezultat.

Najpre je mrežu domaćeg tima dva puta zatresao Brajan Mbeumo, u 50. i 62. minutu, da bi pobedu Brentforda potvrdio Joan Visa u 88. minutu.

Junajted je u gostima trijumfovao protiv Bormuta, a jedini gol na meču postigao je Kazemiro u 9. minutu.