Два гола Митровића у ремију Фулама са Кристал паласом

Српски фудбалер Александар Митровић постигао је оба гола за Фулам у ремију против Кристал Паласа 2:2 у 37. колу енглеске Премијер лиге. Јунајтед је минималним резултатом савладао Бормут, док је Брентфорд у гостима изненадио Тотенхем 3:1.

Митровић је по повратку на терен након суспензије жељан фудбала и то је потврдио са нова два гола.

Узбудљив и равноправан дерби на „Крејвен Ктиџу“ између Фулама и Кристал паласа који је завршен најреалнијим резултатом.

У „малом лондонском дербију“ 37. кола Премијер лиге гости су повели поготком Едсона Едуарда у 34. минуту, узвратио је Митровић из пенала у 45+5,  а потом и главом у 61. минуту за укупно 14. гол у сезони.

Бод Кристал Паласу донео је Џоел Вард у 83. минуту.

Тотенхем пао против Брентфорда на свом терену

Фудбалери Брентфорда приредили су велико изненађење јер су након преокрета у гостима победили екипу Тотенхема са 3:1.

Тотенхем је повео већ у осмом минуту поготком Харија Кејна, али је гостујући тим у другом полувремену преокренуо резултат.

Најпре је мрежу домаћег тима два пута затресао Брајан Мбеумо, у 50. и 62. минуту, да би победу Брентфорда потврдио Јоан Виса у 88. минуту.

Јунајтед је у гостима тријумфовао против Бормута, а једини гол на мечу постигао је Каземиро у 9. минуту.