Девет поена Богдановића у поразу Атланте, добра партија Петрушева у победи Филе

Кошаркаши Атланте доживели су први пораз у припремном периоду. После три узастопне победе поражени су од Индијане са 116:112.

Богдан Богдановић је на терену провео 22,5 минута и постигао девет поена, као и на претходној утакмици са Њу Орлеансом.Имао је 4/10 из игре, 1/4 за три поена. Била је то прилика да оба тренера провере форму екипа пред скори старт сезоне.

Пејсерси су велику разлику створили у другој четвртини коју су добили са 43:15. Успели су Хокси да у последње две деонице заиграју боље и смање разлику на свега четири поена.

Најбољи у редовима Индијане били су Тајрис Халибартон и Арон Несмит са по 15 поена, 13 је забележио Мајлс Тарнер. Код Хокса, истакао се Садик Беј са 21 поеном, ДеАндре Хантер је постигао 16, а Еј Џеј Грифин поен мање.

Хјустон је на страни славио против Сан Антонија у старом дербију Тексаса, 99:89.

Најбољи у победничкој екипи били су Томпсон и Вајтмор са по 15 поена, Холидеј је додао 12. У екипи Спарса најефикаснији је био Зек Колинс са 18 поена.

Maljković: Jokić će igrati za reprezentaciju na Olimpijskim igrama u Parizu