Četvrta uzastopna pobeda TSC-a

Fudbaleri TSC-a nastavljaju sa uspešnim igrama u novoj sezoni Superlige Srbije.

Ekipa iz Bačke Topole je zabeležila i četvrti uzastopni trijumf pošto je kao gost pobedila Radnički u Nišu, 2:1 (1:0) i na čelu je tabele sa Partizanom sa 12 bodova.

Istina, u tome su im dosta pomogli i igrači domače ekipe koji nisu iskoristili svoje prilike.

TSC je poveo u 31. minutu preko napadača Đura Zeca.

Posle brze akcije Tomanovića i Mihajla Banjca, Zecu nije bilo teško da zatrese mrežu Nišlija.

Radnički je mnogo bolje počeo drugo poluvreme, posle izmena koje je napravio trener Aleksandar Stanković.

Vujadinović je imao dobru priliku, golman Nenad Filipović odbranio je njegov udarac.

Ipak, TSC je u 63. minutu uspeo da duplira prednost. Tomanović je odlično šutirao, lopta se od stative odbila u mrežu.

Radnički se nije predao, Filip Kasalica je u 72. minutu iskoristio grešku odbrane gostiju da smanji na 1:2.

Kasalica je u još dva navrata imao šanse, najbolju u 86. minutu, a priliku je imao i Ilić kada je pokušao da lobuje golmana TSC-a.

U narednom kolu TSC dočekuje ekipu Radničkog 1923, dok je Radnički gost Čukaričkom.