Четврта узастопна победа ТСЦ-а

Фудбалери ТСЦ-а настављају са успешним играма у новој сезони Суперлиге Србије.

Екипа из Бачке Тополе је забележила и четврти узастопни тријумф пошто је као гост победила Раднички у Нишу, 2:1 (1:0) и на челу је табеле са Партизаном са 12 бодова.

Истина, у томе су им доста помогли и играчи домаче екипе који нису искористили своје прилике.

ТСЦ је повео у 31. минуту преко нападача Ђура Зеца.

После брзе акције Томановића и Михајла Бањца, Зецу није било тешко да затресе мрежу Нишлија.

Раднички је много боље почео друго полувреме, после измена које је направио тренер Александар Станковић.

Вујадиновић је имао добру прилику, голман Ненад Филиповић одбранио је његов ударац.

Ипак, ТСЦ је у 63. минуту успео да дуплира предност. Томановић је одлично шутирао, лопта се од стативе одбила у мрежу.

Раднички се није предао, Филип Касалица је у 72. минуту искористио грешку одбране гостију да смањи на 1:2.

Касалица је у још два наврата имао шансе, најбољу у 86. минуту, а прилику је имао и Илић када је покушао да лобује голмана ТСЦ-а.

У наредном колу ТСЦ дочекује екипу Радничког 1923, док је Раднички гост Чукаричком.