Brentford vodio „najopasnijim rezultatom“ – Totenhem izvukao bod

Fudbaleri Totenhema i Brentforda odigrali su nerešeno, 2:2, u 17. kolu Premijer lige.
Boksing dej, dan nakon Božića koji je u Engleskoj svake godine rezervisan samo za fudbal nastavio je da oduševljava tamošnju publiku.

Već na prvom meču dana smo videli dramu i umalo veliki preokret Totenhema koji je sprečio senzacionalnu pobedu Brentforda.

Ekipa Brentforda je povela u 15. minutu preko Janelta, a do kraja prvog poluvremena nismo videli nijedan gol, pa je domaći sastav na „velikom odmoru“ imao gol prednosti.

Čim su se ekipe vratile na teren, prednost je udvostručena. Tada je Ivan Toni na asistenciju Norgarda u 54. minutu po drugi put zatresao mrežu Totenhema i postavio „najopasniji rezultat“, 2:0.

Uspeo je Totenhem da se nekako vrati u ovaj meč. Prvo je Hari Kejn u 65. minutu smanjio na 2:1 da bi Pjer Emil Hojbjerg samo šest minuta kasnije doneo gostima veliku radost i izjednačenje, 2:2.