Početna > Sport > Fudbal
Fudbal

Bolonja napunila mrežu Lacija (VIDEO)

Fudbaleri Bolonje savladali su Lacio sa 3:0 u meču sedmog kola Serije A.

Bolonja, koju sa klupe vodi Siniša Mihajlović, još jednom je pokazala da bolje igra sa težim protivnicima. Iskoristila je domaća ekipa nedostatak svežine u timu Lacija i sa tri gola stigla do nova tri boda.

Nakon ovog kola obe ekipe imaju po 11 bodova i nalaze se na sredini tabele, sa istim skorom kao i Juventus. Sjajnu partiju u pobedničkoj ekipi pužio je Barou koji je postigao prvi gol i bio asistent kod druga dva.

Domaćin je poveo u 14. minutu. Tiet je uputio pas, Barou je prihvatio loptu krenuo ka kaznenom prostoru, opalio je sa poludistance i pogodio.

Tri minuta kasnije na semaforu je stajalo 2:0. Barou je izveo korner sa leve strane, na suprotnoj strani u petercu je odlično bio postvljem Tiet i glavom poslao loptu mrežu.

Bolonja je pobedu overila u 68. minutu. Minijatura Hikeja, koji je u punom trku prošao pored nekoliko igrača Lacija, naciljao i poslao loptu iza golmana Lacija.