Болоња напунила мрежу Лација (ВИДЕО)

Фудбалери Болоње савладали су Лацио са 3:0 у мечу седмог кола Серије А.

Болоња, коју са клупе води Синиша Михајловић, још једном је показала да боље игра са тежим противницима. Искористила је домаћа екипа недостатак свежине у тиму Лација и са три гола стигла до нова три бода.

Након овог кола обе екипе имају по 11 бодова и налазе се на средини табеле, са истим скором као и Јувентус. Сјајну партију у победничкој екипи пужио је Бароу који је постигао први гол и био асистент код друга два.

Домаћин је повео у 14. минуту. Тиет је упутио пас, Бароу је прихватио лопту кренуо ка казненом простору, опалио је са полудистанце и погодио.

Три минута касније на семафору је стајало 2:0. Бароу је извео корнер са леве стране, на супротној страни у петерцу је одлично био поствљем Тиет и главом послао лопту мрежу.

Болоња је победу оверила у 68. минуту. Минијатура Хикеја, који је у пуном трку прошао поред неколико играча Лација, нациљао и послао лопту иза голмана Лација.