Bogdan odličan, ali Atlanta poražena od Klipersa

Srpski košarkaš Bogdan Bogdanović postigao je 19 poena u porazu Atlante na gostovanju kod LA Klipersa rezultatom 106:93.
bogdanović

Počelo je sjajno po Bogdana Bogdanovića, ali je ekipa iz Džordžije ipak poražena na gostovanju kod Klipersa.

Bogdan je u prvom poluvremenu ubacio čak 15 poena, što mu je najbolji učinak u prvih 24 minuta bilo koje utakmice ove sezone.

Ipak, njegova ekipa nije uspela da savlada desetkovanog protivnika, koji nije mogao da računa na Lenarda, Džordža, Kenarda i druge.

Bila je i Atlanta bez Rediša i Kapele (između ostalih), ali se očekivalo da bi mogla da se trgne nakon poraza od Lejkersa pre dve večeri i savlada drugi tim u Los Anđelesu.

Bogdan Bogdanović je meč završio sa 19 poena, šest skokova, tri asistencije i dve ukradene lopte.

Bogdan je predvodio strelce Hoksa, zajedno sa Treom Jangom koji je takođe imao 19 poena.

Jedini dvocifreni bili su još Luvavu sa 14 i Herter sa 11 poena.

Kliperse su do pobede vodili Kofi sa 21, Ibaka sa 16 i Moris sa 15 poena.