Бајерн са седам голова понизио Бохум (ВИДЕО)

Фудбалери минхенског Бајерна победили су на домаћем терену екипу Бохума резултатом 7:0 у оквиру петог кола Бундеслиге.

Бајерн је тако потврдио добру форму коју је показао у Лиги шампиона против Барселоне.

Баварци су били веома расположени за фудбал, а све је почело у 17. минуту када је Лирој Сане „начео“ противника. Десет минута касније Кимих је на асистенцију Санеа повећао предност, а већ у 32. минуту било је 3:0 голом Гнабрија.

Гости се нису снашли након офанзиве Бајерна, па је Лампропулос аутоголом поставио 4:0 у тек 42. минуту.

Друго полувреме није донело ништа добро Бохуму, Левандовски је наставио свој низ голом у 61. минуту. Четири минута касније поново се уписао Кимих, а коначних 7:0 поставио је Шупо-Мотан у 79. минуту.

Могло је и више, али је гол Милера у 87. минуту поништио ВАР.

Бајерн се тренутно налази на првом месту табеле, али уз утакмицу више од Волфсбурга који има само бод мање. Бохум је претпоследњи са само три бода из пет мечева.