Бајерн лако са Барсом, тријумфовали и Челси и Јувентус

Иза нас је прво коло групне фазе Лиге шампиона, а победе су остварили Бајерн, Челси и Јувентус, док су на остале три утакмице виђени нерешени резултати.

Немачки шампион се ни најмање није мучио против Барселоне.

Томас Милер је начео Каталонце у 34. минуту, Левандовски повећао на 2:0 у 56, а затим поставио коначнан резултат голом у 85. минуту.

Барселона ни у једном тренутку није деловала као да има шансе, а после 90 минута игре нису забележили ниједан шут у оквир гола баварске екипе.

Шпански тим је тако остао једини без бодова у групи Е, коју предводи Бајерн.

Челси је минималним резултатом савладао екипу Зенита у оквиру групе Х.

У лондону није било атрактивног фудбала, Руси су играли чврсто, али Ромелу Лукаку је био решење за Челсијев проблем.

Он је у 69. минуту био највиши у скоку на центаршут Аспиликуете и успео да затресе мрежу гостију.

То је остао и коначан резултат, па је лондонска екипа одбрану трофеја започела на најбољи начин.

Јувентус је последњи успео да забележи победу у првом колу.

Они су били бољи од шведског Малмеа резултатом 0:3.

Алекс Сандро започео је ефикасно прво полувреме голом у 23. минуту, Дибала је искористио једанаестерац у 45, а минут касније Мората је поставио коначан резултат.

Јувентус је тако заузео прво место групе Х, испред Челсија.

Резултати осталих мечева:

Динамо Кијев – Бенфика 0:0

Лил – Волфзбург 0:0

Виљареал – Аталанта 2:2

Раније у току вечери Севиља је поделила бодове са Салзбургом, док је Јанг Бојс шокирао Јунајтед победом на домаћем терену.