Јанг Бојс у 95. минуту шокирао Јунајтед (ВИДЕО)

Фудбалери Јанг Бојса успели су на домаћем терену да савладају десетковани Јунајтед резултатом 2:1, док је у Севиљи након чак четири пенала дуел са Салзбургом завршен нерешено.

Манчестер јунајтед утакмицу је започео са најјачим именима.

Бољу игру крунисали су већ у 13. минуту када је Роналдо био стрелац за водство.

Ипак, ствари је покварио Ван Бисака директним црвеним картоном у 35. минуту.

Јунајтед је тада потпуно изгубио игру, а швајцарска екипа је преузела иницијативу.

Најпре је Нгамеле изједначио у 66. минуту, а онда, у петом минуту надокнаде долази до потпуног шока.

Лингард је погрешио додавање према Де Хеи, Џордан Сиебачу испратио је тај пас и затресао мрежу енглеске екипе за коначних 2:1 и сва три бода за Швајцарце.

У другом мечу одиграном у ранијем термину, Севиља и Ред Бул Салзбург поделили су бодове резултатом 1:1.

Оно што је невероватно јесу чак четири пенала досуђена у првом полувремену.

Три пута је са беле тачке шутирала екипа Салзбурга, Адејеми је промашио, Сучић први пут погодио, али не и други.

На другој страни са пенала је био прецизан Иван Ракитић.

Севиља је од 50. минута играла са играчем мање због црвеног картона Ен Несирија, али резултат је остао непромењен.

Роналдо: Нисам се вратио да будем навијач