Звезда славила у Крушевцу, црвено-бели на корак од титуле

Фудбалери Црвене звезде савладали су у Крушевцу екипу Напретка са 1:0 у мечу шестог кола плеј-офа Суперлиге Србије.

Изабраници Дејана Станквића дошли су до нове битне победе у плеј-оф фази, голом Охија.

Звезда је победом у Крушевцу дошла до 97. бода у Суперлиги Србије и на корак су од одбране титуле у домаћем првенству.

Напредак, који увек важи за незгодног ривала у Крушевцу, држао се до 33. минута, када су црвено-бели успели да сломе њихов отпор.

Катаи је упослио Иванића, уследила је лоша интервенција одбране домаћих, лопта је стигла право до Охија, који није имао тежак задатак да је проследи у мрежу домаћих.

Звезда је на паузу за полувреме однела предност од 1:0, а испоставиће се касније да је погодак Охија уједно био и једини на мечу.

Затресао је Гајић у другом делу утакмице мрежу домаћих, али је он поништен због претходног офсајда у којем се нашао фудбалер Црвене звезде.

Упркос узбуђењима у другом делу меча, промене резултата није било.

Novi Sad dobio novog superligaša, ispisana istorija srpskog fudbala! (VIDEO)