Звезда славила на „крову“ и избила на прву позицију (ВИДЕО)

Фудбалери Црвене звезде савладали су Вождовац са 3:0 у 25. колу Суперлиге Србије, те су макар накратко преузели лидерску позицији на табели.

Екипа Дејана Станковића забележила је пету победу у низу. После тријумфа над вечитим ривалом у прошлом колу, црвено-бели су освојили нова три бода и преузели лидерску позицију.

Партизан од 17.05 игра против Младости на свом терену.

Од почетка су нападали црвено-бели, низале су се шансе пред голом Вождовца. У 26. минута се затресла пречка. Катаи је центрирао, а Миловић је уклозао и лобовао свог голмана, али је имао среће.

Ипак, врло брзо су се радовали црвено-бели. У 35. минуту је шутирао Мирко Иванић из трка, лопта је закачила Ивезића и преварила голмана Куртића.

Играла је офанзивно у наставку Звезда, али се резултат није мењао до краја полувремена.

Наставили су црвено-бели у истом ритму. Вождовац се трудио да дође до својих шанси, да игра агресивније.

У 59. минуту дуплирана је предност Звезде. Сјајан гол постигао је Александар Катаи из слободног ударца, са удаљености око 25 метара.

Већ у 66. минуту семафор је показао 3:0. Охи је искористио центаршут Иванича, те главом послао лопту у мрежу ривала.

Опао је ритам игре у наставку. Црвено-бели су без проблема привели посао крају и забележили нови тријумф.