Звезда иде на Клуж

Фудбалери Јанг Бојса победили су Клуж са 3:1 у реваншу 3. кола квалификација за Лигу шампиона.

Фудбалери Клужа и Јанг Бојса су у Румунији завршили 1:1 после 90 минута и одлука је пала у Берну.

Јанг Бојс је славио са 3:1 и потпуно заслужено елиминисао Клуж из квалификација за Лигу шампиона, што значи да иду у квалификације за Лигу Европе.

Као што вероватно знате, жребом је одлучено да ће Црвена звезда играти против Клужа у четвртом колу квалификација за Лигу Европе.

Све је било сјајно по Клуж на старту овог меча, пошто су већ у 4. минуту повели преко Билела Омранија, да би Сибачу у 23. минуту поравнао резултат, а потпуни преокрет доноси Нгаламеу само 2 минута касније.

Већ у 42. минуту је на семафору стајало 3:1 у корист играча из Берна, а поново је Сибачу био стрелац.

На полувреме се отишло са 3:1 у корист Јанг Бојса, а до краја сусрета голова није било, једино смо видели црвени картон. Тачније, два жута је зарадио Александру Паун, први у 56. минуту,а други у 63. минуту и оставио Клуж са десеторицом.