Председник СНС и саветник председника Републике Милош Вучевић присуствовао је данас у Новом Саду састанку Градског одбора Српске напредне странке у проширеном саставу.

Пуна сала, добра енергија и јасна решеност да наставимо борбу за Србију која ради, гради се, напредује и не одустаје од своје будућности, навео је Вучевић на свом Инстаграм налогу.
Вучевић је позвао све да дођу у Београд 27. јуна и да заједно пошаљу јасну поруку да је Србија наша породица и да ће пристојна Србија победити сваку мржњу, поделу и покушај заустављања њеног развоја.
Србија побеђује, навео је Вучевић.
Преузмите андроид апликацију.





