Председник СНС и саветник председника Републике за регионална питања Милош Вучевић изјавио је данас да иза организовања скупа испред зграде у којој он живи са својом породицом стоје Мариника Тепић и Бојан Пајтић.

“Мариника Тепић је за мене директно припремала оно што се десило испред моје куће. И Бојан Пајтић. Њима треба да се пролије крв неког грађанина Србије”, рекао је Вучевић на ТВ Информер.
Вучевић је навео да му је било јасно да се нешто спрема.
“Било ми је јасно да се нешто спрема, јер је најгора лажљивица Мариника Тепић данима пласирала неистините приче о мени. Бора Новаковић је на 200 метара од мене, можда су промашили адресу. Бојан Пајтић је рекао да је време да се иде на нечије куће. Бојан Пајтић са вештачким, злим осмехом, професор на Правном факултету, позива на нападе на куће и станове људи који не мисли као они. Призивају несрећу, а невероватан број несрећа нам се десио за кратко време”, казао је Вучевић.
Истакао је и да СНС никада ни на чију кућу није ишла, да никада нису дирали нечије дете или супружника.
“Човек мора да има чојство и јунаштво. Морате да покажете достојанство и одговорност. Ја све најгоре мислим о њима, али никад не бих радио ништа против њихове породице”, рекао је Вучевић.
Мићин: Егзит злоупотребљен, на фестивалу се чуле политичке пароле и поруке
Преузмите андроид апликацију.