Војвођански дерби са четири гола и без победника

У војвођанском дербију између Спартака и Војводине није било победника – 2:2 (0:1).

Меч у Суботици био је сјајан за гледање и са доста шутева ка голу на обе стране, нешто више их је имао домаћи тим, али је Воша та која је прва имала предност.

То тога је дошла голом Вељка Симића у 32. минуту и тај погодак био је једини у првом полувремену.

После шест минута игре у наставку Милан Марчић је изједначио на 1:1, да би у 62. минуту Никола Срећковић донео преокрет.

Али, само шест минута касније Душан Стевановић поново је донео егал и, испоставило се, бод Новосађанима.

Они су у 90. минуту остали са играчем мање јер је други жути картон добио Лука Цуцин, али је Војводина до краја надокнаде издржала и сачувала реми.