Војводина немоћна против расположеног Натха

Фудбалери Војводине изгубили су на домаћем терену од Партизана резултатом 0:2 у другом колу Супер лиге Србије.

Црно-бели су читав меч били доминантији и конкретнији, Војводина је упутила тек по који ударац, па је тако резултатски исход меча потпуно оправдан.

Оба поготка за београдски клуб попстигао је Бибарс Натхо.

Партизан је остварио и другу победу без примљеног гола у прва два кола Супер лиге Србије и заузима прво место на табели.

Војводина је тако остала на једном освојеном боду који носи из првог кола на „Маракани“, а овим дуелом са Партизаном се завршава тежак суперлигашки распоред „Старе даме“.

Обе екипе очекује реванш у квалификацијама за Лигу конференција, новосадски клуб дочекује Паневежис, док Партизан гостује Дунајској Стреди.

Партизан је отворио утакмицу голом Натха већ у четвртом минуту. Прво полувреме гости су доминирали на терену и Војводина није упутила ниједан ударацу том периоду.

Други део игре донео је мало бољу игру Новосађана, али је прилика поново фалило. У 58. минуту једну такву је за Партизан искористио поново искусни израелац Натхо и повећао на 0:2, а резултат се до краја није мењао.