Влаховић новим голом режирао преокрет Јувентуса

Српски фудбалер Душан Влаховић постигао је гол за Јувентус, којим је „стара дама“ стигла до преокрета на гостовању код Каљарија. Јувентус је у 32. колу Серије А славио са 2:1.

Влаховић

Није најбоље почело по „стару даму“, пошто је веома рано примила гол.

Домаћин је већ у 10. минуту стигао до предности, из првог и јединог шута ка голу ривала у првом полувремену.

Марин је био асистент, а Жоао Педро стрелац за 1:0.

Јувентус је од тог момента кренуо интензивније са нападима, у жељи да што пре дође до изједначења.

Играо се 23. минут када је Рабио скренуо лопту у мрежу и постигао гол, који је потом након помоћи ВАР технологије поништен због играња руком.

Ипак, у финишу првог дела игре, гости стижу до гола.

Квадрадо је центрирао, а Де Лихт одлично скочио и главом послао лопту у мрежу.

Одмах на почетку другог полувремена, поново Јувентус стиже до гола, али је он поново поништен, овога пута због офсајда.

У 75. минуту, Јувентусу преокрет доноси Душан Влаховић.

Дибала је упослио српског нападача, а овај прецизним ударцем тресе мрежу и доноси гостима предност.

Влаховић је тако дошао до 22. гола у сезони, чиме је поново избио на чело листе стрелаца Серије А.