Винисијус и Родриго преломили Бетис за максималан учинак Реала

Фудбалери Реал Мадрида савладали су на свом стадиону екипу Реал Бетиса са 2:1 у мечу четвртог кола Ла Лиге.

У директној борби за прво место на табели шпанског шампионата, Реал Мадрид је савладао Реал Бетис са 2:1.

„Лос Бланкоси“ су одиграли први меч на „Сантјаго Бернабеу“ у новој сезони, па су се пре почетка сусрета, похвалили пехарима освојеним у Лиги шампиона и Ла Лиги прошле сезоне.

Домаћин је повео већ у деветом минуту, када је Винисијус искористио асистенцију Алабе.

Бетис је успео у 17. минуту дође до изједначења, а гол је постигао Каналес.

Дуго је на семафору стајало 1:1, Реал је константно нападао и трудио се да дође до другог гола и преломи меч у своју корист, што је и успео у другом делу меча.

Валверде је пронашао Родрига у 65. минуту, а други Реалов Бразилац у нападу постиже гол и поставља коначних 2:1.

Након четири меча Реал има исто толико победа и лидер је на табели Ла Лиге, док Бетис након три победе бележи први пораз.

Prelep gol Mitrovića, ali Fulam bez bodova u londonskom derbiju (VIDEO)