Почетна > Нови Сад

Културна сцена Нови Сад

Велики концерт традиционалне српске музике “Трагом светлости” у КС Свилара, 14. јануара

Велики концерт традиционалне српске музике “ТРАГОМ СВЕТЛОСТИ”, одржаће се данас у 19:00 часова, у Културној станици Свилара.
Фото: КС Свилара

Концерт обухвата ауторску музику Ружице и Немање Радовић, инспирисану православљем, насталу у сарадњи са црквеном телевизијом „Храм“, у оквиру пројекта „Годишњи музички календар“.

Поред тога, публика ће имати прилику да чује спој савременог музичког израза најлепших народних песама у модерним аранжманима, али и песама у свом најизворнијем облику.

На сцени ће им се придружити и гости – певачка група КУД „Свети Сава“ из Каћа, деца овог културно-уметничког друштва, као и прослављени музички уметник Милош Николић.

Ово вече донеће најлепше ритмове и богато музичко наслеђе српског народа, испуњено песмом и лепотом.

Улаз је слободан.

Позориште младих почиње са радом 17. јануара

 

Преузмите андроид апликацију.