Утакмица у Парагвају прекинута јер је пас заспао на терену

Почетак другог полувремена утакмице петог кола парагвајског фудбалског првенства између Сол Америке и Гваранија каснио је због тога што је на терену у Виља Елизи заспао један пас.

Судија Дерлис Лопез није дао знак да се утакмица настави док пса нису пробудили и изнели са терена.

Сол Америка славила је на крају са 1:0 голом нападача Кристијана Думе из пенала у 76. минуту.

Неретко се дешава да животиње улете на фудбалски терен, а то се десило и на прошлогодишњој утакмици фудбалера Партизана у Лиги конференција.

Црно-бели су у 6. колу групне фазе ремизирали против Анортозиса из Фамагусте (1:1), а пас је пред почетак утакмице, док су се фудбалери загревали, извршио велику нужду на терену стадиона у Хумској.

Stanković: Svaka evropska utakmica je dokazivanje