ТСЦ славио против Напретка

Фудбалери ТСЦ-а славили су на отварању 35. кола Суперлиге против екипе Напретка резултатом 2:0.

На тај начин су изабраници Жарка Лазетића сачували шансе да се следеће сезоне такмиче у Лиги конференција, а у томе им је помогао силовит минут у другом полувремену током ког су постигли оба гола.

Најрпре је македонски фудбалер Мартин Мирчевски у 58. минуту начео мрежу противника, да би се потом надовезао најбољи играч тима из Бачке Тополе Михајло Бањац голом у 59. минуту игре.

ТСЦ сада има 48 бодова, исто као и Раднички из Ниша и Вождовац који имају меч мање. Уједно, тим са „крова“ је тренутно четврти, а то је место које води у квалификације за Лигу Европе.

Када је Напредак у питању, они су последњи у овој фази такмичења и највероватније је да ће ту и остати до краја.

Stanković: Kada pogledamo da je Rendžers otišao u finale…