Торино испустио победу над Венецијом (ВИДЕО)

Ремијем Венеције и Торина завршено је шесто коло италијанске Серије А – 1:1 (0:0).

Домаћи тим је боље отворио меч, био агресивнији и у првом полувремену постигао гол који је поништен због офсајда Дениса Јонсена.

„Бикови“ су одговорили у 56. минуту када су извели веома лепу акцију по десној страни, Вилфрид Синго је проиграо Јосипа Брекала и тај погодак Торина је признат.

Играчи Венеције су на овом сусрету претрчали пет километара више од ривала, што је продукт чињенице да су јурили заостатак у другом полувремену.

И коначно су га стигли у 79. минуту када је Кофи Ђиђи скривио једанаестерац и уједно добио црвени картон.

Прилику да са 11 метара донесе изједначење и бод није пропустио Матија Араму, иако је Вања Милинковић-Савић био веома близу да одбрани пенал.

Највише узбуђења виђено је у последњем минуту.

Српски голман је у петом минуту надокнаде одбранио велику шансу, а онда је севнула контра Торина у којој је Мандрагора вукао лопту више од пола терена, али се и голман на другој страни Маенпа сјајно истакао.

Fati: Nisam mogao zamisliti ovakav povratak