Станковић са трибина посматрао нови пораз Сампдорије

Фудбалери Лечеа победили су у гостима Сампдорију 2:0 у утакмици 15. кола италијанске Серије А.

Сампдорија је, без Дејана Станковића на клупи, лако поражена код куће од Лечеа.

Станковић није водио тим, пошто је у прошлом колу у поразу од Торина добио директан црвени картон. Уместо њега, екипу је водио помоћник Ненад Сакић.

После тријумфа над Кремонезеом, што је била прва и за сада једина Станковићева победа откакао је постао тренер екипе из Ђенове, Сампдорија је везала четири пораза и са шест освојених бодова претпоследња је на табели Серије А.

Водећи гол за госте постигао је Коломбо. Погодио је у најбољем могућем тренутку, у првом минуту надокнаде првог полувремена.

Меч је решен после једног контранапада у другом полувремену, а предност је дуплирао Ламек Банда, на асистенцију Коломба.