Српски кошаркаш Стефан Јовић имао девет асистенција у победи Валенсије над Клужом

Српски кошаркаш Стефан Јовић имао је девет асистенција у победи Валенсије на гостовању Клужу резултатом 105:96 у трећем колу групе Б Еврокупа.

Валенсија сад има три победе из три кола и дели прво место на табели групе Б с Турк Телекомом и Брижом, док је Клуж уписао и трећи пораз на старту такмичења.

Јовић је за нешто више од 20 минута на терену уз девет асистенција имао и два поена (1/1 за два, 0/1 за три). Најзаслужнији за победу Валенсије, која је на полувремену имала минус осам (44:52) били су Сами Оџелеје и Ћаби Лопез-Аростеги са по 22 поена. Дешон Стивенс је дао 17 поена за Клуж, а Денис Сили и Адам Мокока по 15.