Спектакуларно вече у Лиги шампиона: Десет голова и два ремија у Мадриду и Лондону!

Атомски фудбал у Лиги шампиона! У два меча, у Мадриду и Лондону, виђено је десет голова, мноштво преокрета, да би се након 90 минута, оба меча завршила ремијима.

Фудбалери Реал Мадрида и Манчестер ситија ремизирали су резултатом 3:3 у првој утакмици четвртфинала Лиге шампиона.Сити је повео генијалним потезом Бернарда Силве, који је изненадио Андреја Луњина у другом минуту, а уследио је брзи преокрет – прво аутогол Рубена Дијаза после ударца Едуарда Камавинге у 12, па погодак Родрига у 14. минуту после контранапада.

По истом сценарију, Сити је преокренуо у наставку, а фантастичне голове постигли су Фил Фоден у 66. и Јошко Гвардиол у 71. минуту. Коначних 3:3, такође сјајним голом поставио је Федерико Валверде у 79. минуту.

Невероватан меч пун преокрета, прелепих голова и неизвесности завршен је без победника, што је можда и најправеднији исход, те ће обе екипе имати подједнако добре шансе да се пласирају у полуфинале.Фудбалери Арсенала и Бајерн Минхена одиграли су нерешено 2:2 у првој утакмици четвртфинала Лиге шампиона.

Бакајо Сака донео је предност Арсеналу у 12. минуту, али су „преокренули“ Серж Гнабри у 18. и Хари Кејн у 32. минуту из пенала. Лондонски тим избегао је пораз преко „резервисте“ Леандра Тросара у 76. минуту.

Занимљива и непредвидива прва утакмица четвртфинала Лиге шампиона између Арсенала и Бајерна окончана је нерешеним резултатом. Приказана игра тимова оправдала је најављивани спектакл.

Арсенал је имао више шанси, али је Бајерн био нешто конкретнији када је реч о опасним нападима.

Milojević: Poštujemo svakog protivnika, ali cilj protiv Vršca je da prođemo dalje