Почетна > Спорт
Спорт

Шпански тенисер Рафаел Надал елиминисан у другом колу турнира у Барселони

Шпански тенисер Рафаел Надал елиминисан је у другом колу турнира у Барселони пошто га је резултатом 2:0 победио Аустралијанац Алекс де Минор резултатом 2:0 (7:5, 6:2) за сат и 52 минута.

Одмах на старту првог сета Аустралијанац је направио брејк, али је Надал убрзо затим успео да изједначи на 3:3. Код резултатата 5:5 Де Минор прави нови брејк, а затим га потврђује на свој сервис и долази до 1:0 у сетовима.

Надал, 644. на ранг листи, није успео да се озбиљније супротстави Де Минору у другом сету. Једанаести са АТП листе је направио чак три брејка у другом сету и рутински привео неч крају.

Противник Аустралијанцу у осмини финала биће победник меча Данијел Алтмајер (Немачка) – Артур Фис (Француска).

Luis Enrike: Čekamo da se Kilijan Mbape oglasi