СЛС: Фудбалери Радничког убедљиво победили Младост, хет-трик Луке Зорића

Фудбалери Радничког победили су данас у Крагујевцу екипу Младости резултатом 4:1 (1:0) у мечу 13. кола Суперлиге Србије.

Тру гола за Раднички постигао је Лука Зорић у петом, 48. и 80. минуту, а једном се у листу стрелаца уписао Милутин Видосављевић у петом минуту надокнаде времена. Једини стрелац за госте био је Иван Милошевић из пенала у другом минуту надокнаде времена.

Крагујевчани се тренутно налазе на 12. месту на табели са 12 бодова, док је Младост девета са 15. Раднички ће у наредном колу гостовати Спартаку, док ће Младост у Лучанима дочекати Јавор.

Касније данас од 16.30 часова ће играти Чукарички и Војводина, а Партизан ће од 18.30 сати дочекати Вождовац. Последњи меч 13. кола СЛС биће одигран од 19 сати у Бачкој Тополи, а састаће се ТСЦ и Нови Пазар.

Напредак је у петак у Ивањици победио Јавор 2:0, док су три сусрета 13. кола СЛС одиграна јуче, а постигнути су следећи резултати: Радник – Железничар 0:1, ИМТ – Црвена звезда 1:2 и Раднички (Н) – Спартак 1:1.

Venger: Totenhem, Arsenal, Liverpul i Siti kandidati za titulu u Premijer ligi