Скромна партија Јокића, вратио се и Богдановић

Српски кошаркаш Никола Јокић постигао је 13 поена у поразу Денвера на гостовању у Оклахоми од 108:94.

Српски кошаркаш Никола Јокић одиграо је испод просечну утакмицу за његове стандарде, постигавши 13 поена, а имао је и седам скокова и две асистенције.

Јокић је на паркету провео тек нешто више од 24 минута игре, пошто га тренер Малоун није убацивао у игру у последњој четвртини.

Оклахому је до победе предводио Гилџиус-Александер са 27 поена, 11 скокова и 12 асистенција, а помоћ је имао у Безлију који је додао 17, као и Дорту који је убацио 15 поена.

Српски кошаркаш Богдан Богдановић након нешто дуже паузе због повреде вратио се у састав Атланте, у поразу од екипе Орланда резултатом 104:98.

Српски кошаркаш на паркету је провео скоро 22 минута са клупе, постигавши шест поена и остваривши по два скока, две асистенције и две украдене лопте.

Вагнер је предводио тим са Флориде са 25 поена, а помоћ је имао у 17 поена Хериса.

Редиш је био далеко најефикаснији на мечу са 34 поена, док је у пораженом тиму двоцфирен био још само Колинс, који је меч завршио са 28 поена.