Сити бољи од Бајерна, Халанд дебитовао голом (ВИДЕО)

Фудбалери Манчестер ситија савладали су екипу Бајерна са 1:0 у припремном мечу одиграном у САД. Једини стрелац на мечу био је Ерлинг Халанд, ново појачање „грађана“ у нападу.

Само 12 минута било је потребно норвешком нападачу да постигне први гол у дресу Ситија.

Додуше, радило се о незваничном дебију и поготку, пошто је у питању пријатељски меч.

Очекивала се киша голова у дуелу немачке и енглеске екипе.

Кише је било, али голова не.

Због јаке олује праћене јаким падавинама, меч је прво каснио неких 20-ак минута, а потом био прекинут на пола сата.

Наравно, како се ради о припремном мечу, обе екипе играле су у комбинованим саставима.

Сити је ипак приказао знатно више, пошто је поред Халандовог, могао лако да постигне још неколико голова.

Запажене одбране у првом полувремену имао је Нојер, а у другом Улрих.

Са друге стране, Бајерн је имао неколико опасних ситуација, али није успео да претерано озбиљно угрози гол противника.

Nejmar: Želim da ostanem u PSŽ, ali ne znam planove kluba