Шериф „срушио“ Реал усред Мадрида! (ВИДЕО)

Фудбалери молдавског Шерифа поразили су Реал Мадрид у невероватном мечу другог кола групне фазе Лиге шампиона резултатом 1:2.

„Краљевски“ клуб је био бољи, имао је више прилика и посед лопте од чак 68% на крају утакмице, али то је све било узалудно.

Најпре је у 25. минуту Јакшибаев шокирао Мадриђане и довео свој тим у водство, а тако се отишло и на паузу.

Реал се вратио голом Бенземе из једанаестерца у 65. минуту игре.

На све начине су Шпанци покушали да преокрену ствари у своју корист, а онда…

Играо се 90. минут када је Себастијан Тил из Шерифа постигао један од најлепших голова вечери и запечатио исход ове утакмице.

Шериф је сада први на табели Групе Д са шест бодова, једини од своје конкуренције има две победе из два меча.

Реал има три, док Интер и Шахтјор имају по један, па ствари за молдавског шампиона који је највеће овосезонско изненађење тренутно делују веома добро.