Сергеј Милинковић-Савић голом у надокнади меча донео бод фудбалерима Лација

Фудбалер Лација Сергеј Милинковић-Савић дао је гол у петом минуту надокнаде којим је римски клуб на домаћем терену стигао до 2:2 против Лећеа у мечу 35. кола Серије А.

Репрезентативац Србије у био стрелац ударцем главом са петерца, чиме је помогао римском клубу да избегне пораз од аутсајдера. Гости ће дуго жалити за изгубљена два бода, не само због гола Србина, већ и због чињенице да код резултата 0:0 Габријел Стрефеца није искористио пенал у 23. минуту. Казна за то је стигла у 34. минуту кад је Ћиро Имобиле послао лопту у гол гостију. Француз Реми Уден је головима у 45+2. и 51. минуту донео потпуни преокрет, али је на већ описан начин Милинковић-Савић донео бод домаћину.

Лацио је остао трећи са 65 бодова, док је Леће 16. са 32, пет више од Специје која је прва „Испод црте“ у зони испадања.

Kanarinci sve dalje od baraža: Novi Sad poražen od Grafičara na gostovanju