Сен Максиман у 90. минуту донео Њукаслу бод, Форналс јунак Вест Хема

Фудбалери Вулверхемптона и Њукасла одиграли су нерешено 1:1 у мечу четвртог кола Премијер лиге. Вест Хем је у гостима савладао Астон Вилу са 1:0.

Фудбалери Астон Виле извиждани су на свом стадиону након пораза од Вест Хема.

Тим који са клупе предводи Стивен Џерард није успео да дође до бода против гостију из Лондона.

Једини стрелац на мечу био је Пабло Форналс, који је у 74. минуту био прецизан са дистанце, и уз малу помоћ блока, успешно затресао мрежу домаћих.

У другом недељном мечу, по бод су поделили Вулвси и Њукасл.

Гости су имали знатно више лопту у ногама, много већи број шанси и шутева, али су тек у 90. минуту успели да извуку реми.

Вулвси су до предности дошли у 38. минуту, када је веома јако и прецизно са ивице шеснаестерца шутирао Рубен Невеш.

У 85. минуту су домаћи постигли још један гол, али је он поништен због фаула у зачетку акције.

Играо се 90. минут када је након једне лоше интервенције одбране домаћих, Сен Максиман из волеја закуцао лопту у мрежу.

Pogledajte prvenac Radonjića koji je doneo trijumf Torinu (VIDEO)