Нови Сад Остали спортови

Рукометашице Војводине изгубиле од Бекамента

Незгодан распоред и у другом делу Суперлиге, као што је то било и на почетку сезоне, одредио је да рукометашице Војводине отворе пролећни део такмичења поразом.
рукометашице

На својој кожи квалитет вишеструког шампиона и освајача националног купа екипе Бекамента из Аранђеловца осетиле су рукометашице из Новог Сада.

Трудиле су се изабранице Радана Ровчанина да се што боље представе против фаворита, који у својим редовима има неколико бивших и садашњих репрезентативаца.

То им је донекле полазило за руком, али тек пошто су се консолидовале после фуриозног почетка гошћи које су повеле 4:0.

Рукометашице Војводине су први гол постигле тек у 9. минуту, а други у 14. За то време гошће су из минута у минут повећавале предност.

Све време сусрета рукометашице из Аранђеловца су контролисале игру и резултат. Домаће су дале максимум у овом тренутку, али то није било довољно да се угрози реномирани ривал.

Војводина – Бекамент 22:32 (8:13)