Нови Сад Остали спортови

Рукометаши Војводине савладали су панчевачки Динамо

Рукометаши Војводине савладали су панчевачки Динамо са 31:22 (14:11) у утакмици 10. кола А групе АРКУС лиге.

Oвом победом рукометаши Војводине су се још више учврстили на челу табеле.

Коначно стара Војводина са препознатљивом игром. Чврста и организована у одбрани, брза у транзицији.

Очигледно да чим су се вратили повређени играчи и чим је тренер Ројевић имао шири ростер на располагању, све је изгледало много боље. Енергичније и чвршће.

Гледала се  егел утакмицу скоро до краја првог полувремена када је у последњим минутима Војводина успела да направи прву већу разлику са +3. У наставку још боља игра.

Када је удвостручена предност у 50. минуту од 24:18, било је јасно да Војводина хита ка победи. До тријумфа Војводину је предводио изузетно расположени Оцвикр са 7 голова, колико је постигао и Шотић који је пресекао чак четири лопте, док је један мање постигао Прибак.

Наредни меч Војводина игра идуће суботе у Крагујевцу против Радничког.