Нови Сад Остали спортови

Рукометаши Војводине бољи од Шамота

Рукометаши Војводине савладали су Шамот из Аранђеловца са 30:22 (14:12) у утакмици 7. кола плеј-оф АРКУС лиге.
војводине

Тако је екипа Војводине задржала максималан учинак на табели и лидерску позицију.

Војводина је отпор противника сломила у другом полувремену када је постепено повећавала разлику. Поново смо на делу видели Вошину младост.

Пивотмен Лука Роган у још једном мечу био је стопроцентан са 7 од 7, као и Срђан Милић 4/4 док је Бранко Томић имао тек један промашај из игре 5/6.

После дуже паузе због повреде радује повратак Миљана Буњевчевића, као и Грегора Оцвирка на чију форму ћемо, надамо се, још само мало причекати.

Нове минуте уписао је још један омладинац, голман Марко Драшко. Важна победа у наставку борбе за шампионску титулу.