Ривал Звезде кикснуо, пораз Трабзона у надокнади времена

У Суперлиги Турске, Трабзонспор, ривал Црвене звезде у 2. колу у Лиги Европе, поражен је на гостовању Адани резултатом 3:2.

Трабзон је поготком Бозока изједначио на 2:2 у 84. минуту, али је примио гол у 4. минуту надокнаде и остао без бодова.

Домаћин је повео преко Родригеза у 10. минуту, а Бакасетас изједначио из пенала у 36. минуту. Баду Ндиаје је поново донео Трабзону проблеме голом у 55. минуту.

Везиста гостију Умут Бозок обезбедио је бод свом тиму, али је одбрана Трабзонспора матирана у последњим моментима и као и против Ференцвароша у првом колу Лиге Европе, поражена резултатом 3:2.

Трабзонспор је играо у саставу: Чакир, Ларсен, Бартра, Витор Хуго, Елмали, Бакасетас, Гбамин (Хамшик), Трезеге (Унивар), Бозок, Барди (Омур), Гомез.

Nastavlja se LŠ: Liverpul čeka Ajaks, Barselona u Minhenu