Нови Сад Фудбал

РФК Нови Сад у Београду уписао трећу узастопну победу: Графичар пао пред Канаринцима

Фудбалери РФК „Нови Сад“ остали су непоражени у пролећном делу првенства, пошто су савладали екипу Графичара у Београду у оквиру 22. кола Прве лиге Србије резултатом 2:0.

Ово је уједно и трећа узастопна утакмица на којој изабраници Бранка Жигића нису примили гол. Данашња утакмица је била решена већ у првих 45. минута, пошто су Кокир и Балабановић у 14. односно 20. минуту постигли голове за предност „Канаринаца“ од 2:0 на полувремену.

До краја утакмице су Новосађани задржали концентрацију и мирно привели меч крају.

РФК Нови Сад је тренутно четвртопласирани тим на табели са 37 освојених бодова, исто толико има и Графичар, који има и утакмицу мање од Новосађана.