Реми у Напуљу, фудбалери Салернитане одложили шампионско славље Наполија

Фудбалери Наполија и Салернитане одиграли су данас без победника, 1:1 у мечу 32. кола италијанске Серије А.

Наполи је повео голом Матијаса Оливере у 62. минуту, а изједначио је Булаје Диа у 84. минуту.

Навијачи Наполија очекивали су победу свог тима, која би клубу из Напуља донела шампионску титулу шест кола пре краја првенства.

Све је било спремно за славље, али је Салернитана успела да извуче реми и да одложи промоцију новог шампиона Серије А.

Наполи је први на табели Серије А са 79 бодова. Салернитана је 14. са 34 бода. Наполи ће у наредном колу гостовати Удинезеу, док ће Салернитана дочекати Фиорентину.

Фудбалери Интера победили су данас у Милану екипу Лација са 3:1. Гости су повели голом Фелипеа Андерсона у 30. минуту, а Интер је до тријумфа стигао погоцима Лаутара Мартинеза у 78. и 90. и Робина Госенса у 83. минуту.

Српски фудбалер Сергеј Милинковић-Савић одиграо је цео меч за Лацио.

Интер је четврти на табели са 57 бодова, док је Лацио други са 61. У наредном колу Интер гостује Верони, а Лацио ће дочекати Сасуоло.

Фудбалери Кремонезеа и Вероне одиграли су без победника, 1:1, док је Сасуоло надиграо Емполи 2:1.

TCR: Borkovića zaustavio incident u drugoj trci posle sjajne prve trke